Könyvelő

  • Cég neve

    Kovács Tüzép Kft.

  • Munkavégzés helye

    3388 Poroszló, Alkotmány út 92.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Főkönyvelő irányítása melletti számviteli feladatok elvégzése
  • Adóbevallások elkészítése
  • Számviteli szabályzatok karbantartása
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Cégvezetés részére rendszeres és eseti jellegű adatszolgáltatás
  • Pályázatokhoz szükséges számviteli felkészültség biztosítása.

Elvárások

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Naprakész adózási ismeretek
  • Pénzügyi - számviteli területen szerzett tapasztalat előny
  • MS Office (Excel) közép szintű ismerete
  • Gyors, magabiztos, pontos munkavégzés
  • Proaktivitás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Munkavégzés egy dinamikusan fejlődő vállalkozásál
  • Önállóság, felelősségteljes munkakör
  • Kihívásokkal teli szakmai munka
  • Összetartó csapat
  • Támogató vezetőség
  • Kedvezmény a vállalkozás által forgalmazott termékek árából

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

A heves-megyei újHáz Centrum-ot üzemeltető 34 éves Kovács Tüzép Kft. építőanyagokkal, hidegburkolatokkal és szaniterekkel foglalkozó kis- és nagykereskedelem. A vállalkozás több mint 60 főt foglalkoztat, minden évben növeli forgalmát, fejleszti üzleteit és nagykereskedelmi hálózatát.