Könyvelő

  • Cég neve

    Kopaszi Gát Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Dombóvári út

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

A vállalat és annak leányvállalatainak könyvelésének naprakészen tartása, a mindenkori kapcsolódó jogszabályoknak megfelelő könyvelési alapelveknek megfelelően.
Aktív részvétel a társaság pénzügyi beszámolási kötelezettségének teljesítésében.

•          Naprakész könyvelés fenntartása
•          A kimenő és beérkező számlák, bizonylatok, szerződéskhez kapcsolódó gazdasági események törvény által előírt formában történő rögzítése
•          A könyvelésre kapott számlák ellenőrzése a hatályos pénzügyi és számviteli törvényeknek való megfelelés szempontjából
•          Zárlati feladatok ellátása, havi, negyedéves és éves zárásokhoz kapcsolódóan
•          Pénzügyi adatszolgáltatás
•          Adatszolgáltatás a hatóságok felé (bevallások elkészítése és beküldése)
•          A vállalkozás vezetője által kért kimutatások elkészítése
•          Aktív részvétel a vállalat beszámolóinak előkészítésében (mérleg és eredménykimutatás, kiegészítő melléklet)
•          Főkönyvelő aktív támogatása a beszámolók összeállításában
•          Könyvvizsgálati tevékenység támogatása, könyvvizsgálókkal történő egyeztetések (főkönyvelő által koordinálva)
•          Törvényi megfelelőség

Elvárások

Iskolai végzettség: felsőfokú
Szakképzettség: gazdasági/mérlegképes könyvelő képesítés
Szakmai tapasztalat: 3-5 év
Számítógépes ismeret: MS Office, ügyviteli rendszerekben szerzett tapasztalat
Nyelvismeret: angol – társalgási szint

Előnyt jelent

Mérlegképes könyvelő képesítés

Amit kínálunk

  • megfelelő bérezés
  • szabad hétvége
  • stabil fizetés
  • teljes munkaidő
  • Home Office lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Kopaszi Gát Zrt. –A Kopaszi-gát és a Lágymányosi-öböl területén zajló BudaPart ingatlanfejlesztési program tulajdonosa és vagyonkezelője. A Kopaszi Gát cégcsoport elsősorban lakó- és irodaépületek fejlesztését menedzseli. A BudaPart feljesztés Magyarország egyik legjelentősebb komplex ingatlanfejlesztési programja.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!