Könyvelő

  • Cég neve

    KÉSZ Consulting Kft.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Mester utca 87.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Mi, a KÉSZ Csoport, a régió egyik legszélesebb portfólióval rendelkező, és az elmúlt 40 évben folyamatosan növekedő, ambiciózus tervekkel rendelkező magyar vállalatcsoportja vagyunk. Bár elsősorban építőipari márkaként ismerhetsz minket, számos érdekeltségünk van egyéb piacokon is, mint a szálloda és vendéglátás, ipari technológia, ingatlanüzemeltetés- és fejlesztés, hajó- és vízépítés, szállítmányozás, flottakezelés, vagy épp üzleti szolgáltatások.

Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk új kollégát Teljes körű könyvelő pozícióba, aki tovább tudna minket erősíteni szakmailag! Ha van 3+ év tapasztalatod számviteli területen és szívesen kipróbálnád magad a KÉSZ Csoport tagjaként, csatlakozz hozzánk!

Könyvelő

Miben számítunk rád

  • Teljes körű könyvelőként vállalatunkat segítenéd az összetett számviteli és teljes körű könyvelési feladatokban
  • Részt vennél a havi, negyedéves, éves zárások összeállításában, mérleg, eredmény-kimutatások, jelentések készítésében, bevallások összeállításában és könyvvizsgálatokon
  • Partnercégekkel, bérszámfejtéssel, pénzügyi csoporttal szorosan együttműködnél, segítve az irodavezető és üzletágvezető munkáját

Rád építünk, ha...

  • Mérlegképes könyvelői képesítéssel és a regisztrációval rendelkezel
  • Cégek teljes körű könyvelésében szerzett minimum 3 éves tapasztalatod van
  • Rendelkezel adózási alapismeretekkel
  • Gyakorlottan használod az MS Excelt
  • Jellemző rád az önálló munkavégzés, alaposság, megbízhatóság, kitartás, de képes együttműködésre és csapatmunkára
  • Ügyfélközpontúság jellemez

Munkádért cserébe

  • Piacképes jövedelmet és vonzó juttatásokat biztosítunk (Cafeteria, egészségbiztosítás, éves bónusz)
  • Hosszú távú karrierlehetőséget és folyamatos szakmai fejlődést kínálunk, ahol pontos képet kapsz az előtted álló lehetőségekről
  • A nagyvállalati háttér és a multi jelleg egyedi kombinációját találod nálunk
  • A határidők és törzsidő betartása mellett rugalmas munkavégzést biztosítunk

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Adószakértői/adótanácsadói felsőfokú szakképesítés vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • Multinacionális közegben szerzett tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszerrel szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Közgazdász
  • Számviteli munkatárs

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.