Könyvelő

  • Cég neve

    ITK Holding Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1044 Budapest, Óradna utca 5.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Windows
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

    • A cégcsoporton belüli vállalatok könyvvezetésének teljes körű kezelése (kimenő, bejövő számlák, bank-, pénztárkönyvelés, vegyes bizonylatok – főkönyvi könyvelés, bevallások elkészítése, riportok, összeállítása, beszámoló elkészítése)
    • A kollégákkal napi szintű szóbeli és írásbeli kapcsolattartás
    • Főkönyvelő munkájának támogatása
    • Könyvvizsgálat előkészítése, könyvvizsgálókkal történő kapcsolattartás

Elvárások

    • Mérlegképes könyvelői végzettség
    • Teljes körű könyvelésben, könyvelő irodában szerzett munkatapasztalat
    • A számviteli és adózási jogszabályok naprakész ismerete
    • Felhasználói szintű könyvelői szoftver és Microsoft rendszerek ismeretek
    • A szakmai kihívások konstruktív kezelése

Előnyt jelent

    • Novitax, TurboSoft, AnDoc, QAD programok ismerete
    • gyártó cégnél szerzett tapasztalat
    • lelkiismeretes
    • kifejezetten alapos, precíz
    • több éves munkatapasztalattal rendelkezik
    • nyitott az új feladatokra, rugalmas
    • önállóan is képes dolgozni, feltalálja magát a feszült helyzetekben is
    • jól működik csapatban

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges busz
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Játéksarok

Jelentkezését önéletrajzának megküldésével, valamint a nettó fizetési igény megjelölésével várjuk.