Könyvelő - irodai asszisztens

  • Cég neve

    OKTOTRADE Kft

  • Munkavégzés helye

    2092 Budakeszi, Tiefenweg utca 12.

  • Fizetés

    Nettó 350e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Budakeszi székhelyű, garázskapu gyártásával és értékesítésével foglalkozó cég
könyvelő - irodai asszisztens munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • aktív részvétel a napi könyvelési feladatokban
  • bankszámlák könyvelése
  • kimenő és bejövő számlák kezelése
  • kintlévőségek nyomonkövetése
  • havi és éves zárási folyamatok támogatása
  • együttműködés a cég könyvelőjével és könyvvizsgálójával
  • értékesítők munkájának támogatása, az érdeklődő ügyfelek tájékoztatása

Elvárások

 Az álláshoz tartozó elvárások, személyes kompetenciák:

  • 3-5 év könyvelésben szerzett tapasztalat
  • irodai asszisztenciában szerzett tapasztalat
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret (különösen az Excel ismerete)
  • Önálló, megbízható munkavégzés, precizitás

Előnyt jelent

Felvételnél előnyt jelent:

  • SAP ismerete

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, több mint 30 éves szakmai múlttal rendelkező hazai vállalkozás
  • Teljes körű szakmai felkészítés
  • Modern és ápolt munkakörnyezet
  • Csapatszellem

Fényképes önéletrajzot, a fizetési igény megjelölésével a jelentkezés gombra kattintva várjuk!