Könyvelő

  • Cég neve

    ICT Európa Finance Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Könyvelő kollégaként az alábbi feladatok ellátásával bízunk meg téged:
  • A csoportvezető által beosztott munkaütemezés szerint teljes körű könyvelés
  • A könyvelő asszisztensed által könyvelt tételek ellenőrzése
  • Adóbevallások készítése
  • Saját könyvelés rendezése, ellenőrzése
  • Év végi zárás, mérlegkészítés

Elvárások

Várjuk jelentkezésed, ha:
  • Egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • 4-5 év szakmai tapasztalatot szereztél már a szakmában
  • Felhasználói szinten ismered és hatékonyan használod az MS Excel programot
  • Önálló, gyors és precíz munkavégzésre vagy képes

Amit kínálunk

Miért válassz minket?
  • Belső és külső oktatások keretein belül folyamatosan képezzük kollégáinkat, ezáltal nálunk komoly fejlődési lehetőség vár rád
  • Stabil, piaci szintű jövedelmet és előrelépési lehetőséget kínálunk minden munkatársunknak
  • Dinamikus, fiatalos csapatunknak rendszeresen szervezünk csapatépítéseket és közös programokat
  • Munkavállalóink igényeit folyamatosan felmérjük, visszajelzéseiket komolyan vesszük
  • Az ügyfelek sokrétűségéből adódóan változatos feladatokkal és szakmai kihívásokkal találkozhatsz
  • Elegáns, nagyvállalati környezetben, nemzetközi kapcsolatokkal, mégis családias és családbarát légkör jellemzi cégünket
  • Otthonról is végezhető munkát kínálunk új munkatársunknak!

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Masszázs

Céginformáció

Az ICT Európa Magyarország legdinamikusabban növekvő, és az egyik legnagyobb magyar tulajdonban lévő könyvelőirodája. Könyvelői üzletágunk szakmai csapatába keressük tapasztalattal rendelkező, Könyvelő munkakörbe - mely részben otthonról is végezhető - új munkatársunkat.

Amennyiben képesnek érzed magad a munkakör betöltésére, szeretettel várjuk szakmai önéletrajzodat bérigény megjelöléssel.