Hessyn Szoftver Informatikai Kft. logo

Könyvelő

  • Cég neve

    Hessyn Szoftver Informatikai Kft.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 11.

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Hessyn Szoftver Kft.

Munkavégzés helye :Budapest, IX. kerület, Könyves Kálmán krt. 11.

Munka típusa:

Elvárások:

  • Nem igényel nyelvtudást
  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Feladataink:

  • a cég ügyviteli (könyvelő) szoftvereinek felhasználóival történő kapcsolattartás (telefonos, e-mail-es programkezelési segítségnyújtás)
  • könyvelési adatok, kimutatások, bevallások ellenőrzése
  • a forgalmazott könyvelő program működésének ellenőrzése
  • információs dokumentáció készítése
  • programfejlesztésben való könyvelői részvétel Amit nyújtunk:

Elvárások

Amit várunk:

  • Szakirányú könyvelői végzettség
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Együttműködő képesség csapatmunkában, és emellett önálló munkavégzést is kedvelő munkatárs
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Lényegre törő logikus problémamegoldó képesség, rugalmasság és kreativitás
  • Magabiztos számítógép használat, Microsoft Office programok ismerete
  • Ügyfelekkel kedves, segítő és határozott fellépés

Előnyt jelent

Ami előnyös:

  • ha a jelentkezőnek könyvelőirodai tapasztalata van
  • ha a jelentkezőnek adótanácsadói végzettsége van
  • ha a jelentkező jártassággal/gyakorlattal rendelkezik az egyszeres könyvvitel területén
  • ha a jelentkező dolgozott már a hirdetett feladatnak megfelelő területen

Amit kínálunk

Amennyiben Ön könyvviteli szakemberként könyvelőirodában dolgozik, de már nem szeretné a hiányzó bankkivonatok miatt az ügyfeleket sokadszor keresni.
Szeretne viszont továbbra is szakterületén maradni és széles körű érdekes munkában, szakmai fejlesztésben részt venni, akkor bizonyára tetszene Önnek az a feladat amit nálunk látna el.
Cégünk 26 éve segíti a könyvelők, számviteli szakemberek munkáját ügyviteli szoftvereivel, melyekkel megbízható szolgáltatóként a piac elismert szereplője.

Céginformáció

Amit nyújtunk:
Munkatársainknak hosszú távú, biztos szakmai karrierre van lehetőségük, melynél baráti hangulatú (nem multi) cégkultúrát biztosítunk.

Könyvelőként lehetőséget biztosítunk Önnek munkatársunkként, hogy szakterületén dolgozzon, azonban nem könyvelőirodai feladatkörökben.

Így cégünknél megismeri a könyvelés mellett a szoftveroldali hátteret is, a jogszabályok pontos alkalmazása mellett.

  • Fiatalos, jó hangulatú csapatban dolgozhat
  • Modern irodaházi munkakörülmények között
  • Aktuális feladattól függően heti 1-2 nap home office lehetőség a teljes körű betanulás után
  • 100%-ig bejelentett fizetés
  • Képzettségtől és gyakorlattól függő fizetés mértéke
  • Stabil, folyamatosan fejlődő cég
  • Egyedülálló szakmai fejlődési lehetőség

További fontos információk:
Munkavégzés helye Budapest, IX., Könyves Kálmán krt. 11. Népliget Center irodaház (Népliget metró megállónál)

Munkába állás kezdete jelentkező lehetőségeitől függően azonnal

Jelentkezésekor kérjük küldje el önéletrajzát és motivációs levelét.