MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet logo

Könyvelő gyakornok; XIII. kerület

  • Cég neve

    MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 34.

  • Fizetés

    Nettó 2 200 Ft/óra bér
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Adatgyűjtés és megfelelő háttér előkészítése a kimenő számlázáshoz
  • A kapcsolódó e-mailek rendszerzése
  • AP számla regisztráció az SAP-ban
  • Iktatási feladatok (beleértve a szkennelést is)
  • Támogatás a havi/negyedéves/évi zárási tevékenységekben
  • A pénzügyi csapat többi tagjának támogatása

Elvárások

  • Érvényes RELEVÁNS SZAKON folytatott nappali tagozatos aktív, vagy passzív hallgatói jogviszony felsőoktatásban (passzív félév esetén csak 25 éven aluli diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Magyar anyanyelvi szintű és legalább középszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Heti 20-25 óra vállalása

Előnyt jelent

Magasabb óraszám vállalása

Amit kínálunk

    • Bruttó 2200 FT/óra
    • Ingyenes munkahelyi angol és excel oktatás
    • Hosszútávú munkalehetőség
    • A bruttó bér 2023. január 1-től egyenlő a nettó bérrel havi bruttó 576 601 Ft-ig, ha még nem töltötted be a 25. életéved. Az 576 601 Ft-os összeg fölött 15% SZJA-t kell vonnunk továbbra is.
    • A kedvezmény azokra a hónapokra jár, amelyekben a fiatal a 25. életévét még nem töltötte be.
    • A kedvezmény abban a hónapban érvényesíthető utoljára, amelyben a fiatal betölti a 25. életévét.

Céginformáció

A Prosus befektetői csoport részeként nemcsak Magyarországon, hanem a román és a bolgár piacon is jelen vannak futárszolgálatukkal. Az egyik legszélesebb körű kézbesítési hálózattal rendelkeznek, valamint az országszerte ismert easybox automaták üzemeltetését és felöltését is Ők végzik. Víziójuk és vállalkozói kultúrájuk az innovációhoz, a fejlődésvágyhoz kapcsolódik, ezért nyújtanak csapatuknak dinamikus és inspiráló munkakörnyezetet, valamint minden támogatást megadnak, hogy együtt növekedjenek.

A jelentkezem gombra kattintás után, kérjük csatold önéletrajzod.