Könyvelő gyakornok - asszisztens

  • Cég neve

    ICT Európa Finance Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
    • Home office
    • Részmunkaidő
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Monitor (2 db)
    • Headset
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szívesen fogadunk pályakezdőként, ha még diploma előtt állsz, friss diplomásként szeretnél elhelyezkedni a szakmában, sőt, a gyakorlati idő letöltésére is lehetőséget biztosítunk
  • Rendszeresen képezzük kollégáinkat, ezáltal nálunk folyamatos fejlődési és 1,5 éven belüli előrelépési lehetőség is vár rád
    Részmunkaidőre és teljes munkaidős munkavégzésre is nyitottak vagyunk
    Dinamikus, fiatalos csapatunknak rendszeresen szervezünk csapatépítéseket és közös programokat
  • Munkavállalóink igényeit folyamatosan felmérjük, visszajelzéseiket komolyan vesszük
  • Az ügyfelek sokrétűségéből adódóan változatos feladatokkal és kihívásokkal találkozhatsz
  • Kiválasztási folyamatunk két körös, az írásbeli tesztet követően szóbeli interjúra is invitálunk majd, így rövid időn belül el tudjuk kezdeni a közös munkát

Elvárások

  • Szakirányú egyetemi főiskolai végzettséggel rendelkezel, tanulmányaid még folyamatban vannak
  • Pályakezdő, friss diplomás, diploma előtt állsz
  • Rendelkezel pénzügyi és számviteli ismeretekkel
  • Alaposan ismered és hatékonyan használod az Office programokat
    3 nap irodai jelenlétet tudsz vállalni a 2 nap HO mellett

Előnyt jelent

  • Jól kommunikálsz idegen nyelven
  • Teljes munkaidőt is tudsz vállalni

Amit kínálunk

  • Belső és külső oktatások keretein belül folyamatosan képezzük kollégáinkat, ezáltal nálunk komoly fejlődési lehetőség vár rád
  • Stabil, piaci szintű jövedelmet és előrelépési lehetőséget kínálunk minden munkatársunknak
  • Dinamikus, fiatalos csapatunknak rendszeresen szervezünk csapatépítéseket és közös programokat
  • Elegáns, nagyvállalati környezetben, nemzetközi kapcsolatokkal, mégis as és család légkör jellemzi cégünket
  • 3 nap irodai jelenlét mellett biztosítunk 2 nap home office lehetőséget

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

Az ICT Európa Magyarország legdinamikusabban növekvő, és az egyik legnagyobb magyar tulajdonban lévő könyvelőirodája. Könyvelői üzletágunk szakmai csapatába keressük új munkatársunkat.

Amennyiben képesnek érzed magad a munkakör betöltésére, várjuk önrajzodat bérigény megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva.