Könyvelő

  • Cég neve

    Genius Automotive Europe Kft.

  • Munkavégzés helye

    1107 Budapest, Mázsa tér 3-5.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Bejövő és kimenő számlák iktatása, könyvelése,
  • bejövő, kimenő számlákkal kapcsolatos szerződések nyomon követése,
  • elemzések készítése, árrés elemzés, tervezés, termékszíntű elő- és utókalkuláció készítése,
  • szabályzatok felügyelete, folyamatos frissítése
  • pénzügyi feladatok, akkreditívek kezelése, banki kapcsolattartás,
  • treasury ügyletek kezelése,
  • vámügyintézésben részvétel,
  • kintlévőségek és kötelezettségek kezelése,
  • pénzügyi kapcsolattartás a magyar és a nemzetközi ügyfelekkel, partnerekkel (magyar és angol nyelven),
  • kapcsolattartás a bérszámfejtéssel, munkaüggyel,
  • transzferár nyilvántartás elkészítésében részvétel,
  • éves beszámoló elkészítésében és az éves konszolidált beszámoló elkészítésében részvétel.

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség,
  • legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat,
  • jogszabályok naprakész ismerete,
  • felelősségteljes, proaktív, önálló munkavégzés,
  • precizitás, a határidők betartása,
  • aktív felhasználói szintű MS Office (Word, Excel) ismeretek,
  • kommunikáció szintű angol nyelvismeret. (legalább aktív középfokú nyelvtudás).

Előnyt jelent

  • Nemzetközi / import ügyfelek területén szerzett tapasztalat,
  • felsőfokú közgazdász végzettség,
  • felsőfokú angol nyelvtudás (stabil szakmai gazdasági angol nyelvtudás).

Amit kínálunk

  • Versenyképes munkabér,
  • stabil vállalati háttér,
  • családias hangulat, humánus vezetőség,
  • színvonalas munkakörnyezet,
  • teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük, hogy csatolja szakmai önéletrajzát!