Könyvelő

  • Cég neve

    GASTSZOLG KFT

  • Munkavégzés helye

    1145 Budapest, Bácskai utca

  • Fizetés

    Nettó 500e - 550e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Közétkeztetéssel és takarítással foglalkozó budapesti cég, regisztrált, mérlegképes könyvelő munkatársat keres.
Feladatok:
  • Napi könyvelési feladatok önálló elvégzése: vevő, szállító számlák, bank, pénztár, vegyes tételek
  • Adóbevallások, jelentések, ellenőrző és összesítő kimutatások készítése
  • Kapcsolattartás az adóhatósággal, külső szolgáltatókkal
  • Pénzügyi/számviteli/adózási jártasság
  • Munkakörrel kapcsolatos adminisztráció elvégzése

Elvárások

  • Mérlegképes végzettség/ szakmai tapasztalat
  • Naprakész adózási,- számviteli és pénzügyi ismeretek
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés, gondolkodás
  • Jó probléma megoldó képesség és kommunikációs készség
  • Lelkiismeretes hozzáállás

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidő, vagy részmunkaidő
  • Bejelentett állás
  • Stabil fizetés
  • Szabad hétvége
  • Bérezés megegyezés szerint

Részletes szakmai önéletrajzzal