Könyvelő és kontroller

  • Cég neve

    Soler Partners Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 900e - 1,4M Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Windows
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

MIBEN SZÁMÍTUNK RÁD?

  • A Soler Partners Kft. bejövő pénzügyi bizonylatainak kezelésében, a teljeskörű könyvelésének, kimenő számláinak, bevallásainak elkészítésében
  • A cégcsoporthoz tartozó további 3-4 Kft. könyvelésének elkészítésében
  • Saját vállalatirányítási rendszerrel rendelkezünk, így a könyvelést az Odoo rendszerünkben szeretnénk megvalósítani
  • Az Odoo-ban a könyvelési folyamatok felépítésében, mivel jelenleg még nem itt könyvelünk
  • Pénzügyi stratégia kialakításában, vezetői pénzügyi-riportok kidolgozásában, cash-flow tervezésben
  • Controlling folyamatok kialakításában és működtetésében
  • Adózási kérdésekben legyél naprakész, mi sem tudunk mindent fejből, de addig keressük a válaszokat amíg biztos forrásból meg nem kaparintjuk
  • NAV-val való kapcsolattartásban, érdekérvényesítésben

Elvárások

MIT HOZZ MAGADDAL?

  • MS Word, Excel és Outlook használati tudást
  • Következetes, kitartó, proaktív munkavégzési morált
  • Könyvelői és pénzügyi menedzseri tapasztalatot, amivel az egyszemélyes (jómagad) pénzügyi csapatot magabiztosan irányítani és menedzselni tudod

Előnyt jelent

ÖRÜLÜNK, HA VAN NEKED:

  • Odoo-ban szerzett tapasztalatod
  • Némi informatikai beállítottságod, hogy a rendszerünk működését átlásd és a riportok kidolgozását meg tudd valósítani
  • Egy alapfokú angol tudásod, ami kevésbé beszélt, mind inkább az írott nyelv megértése (a rendszerünk alapvetően magyar nyelvű, de előfordul, hogy angol nyelven íródott dokumentációt is olvasni kell)

Amit kínálunk

AMIT MI ADUNK NEKED:

  • Tapasztalattól függő versenyképes bérezést
  • Lehetőséget önálló munkavégzésre, a saját munka-folyamataid kialakítására
  • Rugalmas, jó hangulatú, de céltudatos kisvállalati légkört
  • Rugalmas munkavégzésre lehetőséget, a tervezett célok elérést szem előtt tartva
  • Otthoni munkavégzésre lehetőséget
  • Laptopot
  • Saját munkaállomást a budapesti irodánkban, ahol nagy képernyőn követheted

Céginformáció

A Soler-nél napelemrendszerek professzionális tervezésével és telepítésével töltjük mindennapjainkat, ahová - a növekvő cégméret és pénzügyi igények szakszerű menedzsmentje kapcsán - Téged keresünk, mint a jövőbeni könyvelő és pénzügyi menedzser.

Cégünk egy valódi KKV, nagy potenciállal és rengeteg fejlődési lehetőséggel cég- és egyéni szinten úgyszintén. Azon kevesek közé tartozunk, ahol a műszaki megvalósítást és koordinációt műszaki szakember, mérnök végzi, az üzleti folyamatokat pedig olyan, aki korábbi tapasztalatai során több közép- és nagyvállalat működését láthatta át és vehetett részt azok formálásában.

Talán szokatlan ebben a cégméretben saját könyvelőt alkalmazni, azonban mi úgy gondoljuk, hogy a profi működéshez és az egyre több egyedi pénzügyi igényhez a Soler-nek ez a legjobb megoldás. Erre a pozícióra keresünk Téged, ha az alábbiak illenek Rád!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja a fényképes magyar vagy angol nyelvű önéletrajzát.