Könyvelő és bérszámfejtő

  • Cég neve

    AVILAND 2001. Kft.

  • Munkavégzés helye

    6041 Kerekegyháza

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Számlák ellenőrzése és kezelése
  • Havi és éves zárásokban való részvétel
  • Számlaegyeztetés, analitikák készítése
  • Egyes könyvelési feladatok elvégzése (pl. elhatárolás, vegyes könyvelés,..)
  • Számviteli és adóhatósági ellenőrzésekben való közreműködés
  • Adózási és számviteli jogszabályok nyomon követése
  • Bérszámfejtési és TB kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés
  • Személyügyi anyagok kezelése, karbantartása

Elvárások

  • Könyvelői végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önállóság, precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Bérszámfejtésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos kollégák, családias munkakörnyezet

Céginformáció

Több évtizedes múlttal rendelkező élelmiszeripari vállalkozás vagyunk. Tevékenységünk bővülése miatt keresünk kerekegyházi és kiskunmajsai telephelyünkre munkavállalókat.

Jelentkezni önéletrajzzal a fizetési igény megjelölésével.