ELEKTRO PROFI Vállalkozási Kft. logo

Könyvelő

  • Cég neve

    ELEKTRO PROFI Vállalkozási Kft.

  • Munkavégzés helye

    1148 Budapest, Fogarasi út 2.

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

6 fős gazdasági osztályunkat bővítjük olyan könyvelésben gyakorlott munkatársakkal, akik szívesebben dolgoznak olyan helyen, ahol családias a légkör, miközben percíz és komoly munka folyik.
Éves szinten több milliárd forint értékű villamosipari generálkivitelező projektek megvalósulásához biztosítjuk a pénzügyi és számviteli hátteret.

Az alábbi feladatok ellátásához keressük új munkatársainkat:

- Teljes körű könyvelői feladatok ellátása, kontírozás (bank, vevő, szállító, tárgyi eszköz, vegyes)

- Analitikák és egyeztetések önálló elkészítése

- Adóbevallások elkészítése és beküldése

- Szállító számlák, banki, pénztári és vegyes tételek könyvelése, rögzítése

- Főkönyvi számlák analitikus egyeztetése

- Év végi zárás elkészítése, ad-hoc riportok készítése

- Havi kimutatások, statisztikák és KSH bevallások elkészítése és beküldése

- Beszámolók készítése

- Ügyfelekkel és kapcsolt cégekkel való kapcsolattartás

- Kintlévőség kezelés

- Banki utalási csomagok összeállítása és felvitele

Elvárások

Amennyiben naprakész ismereted van a számviteli törvény és az adójogszabályok területén, megelégszünk a középfokú végzettséggel is. Fontosabb, hogy gyakorlott legyél!
Szeretjük, ha minden munkatársunk együttműködő, mert sokkal könnyebb mindannyiunknak, ha kommunikálunk - amikor és amiről szükséges -, ha megosztjuk azokat az információkat és feladatokat, melyek szükségesek a haladáshoz.
Aki szereti a kihívásokat és rugalmasan tud alkalmazkodni a változásokhoz, jól fogja érezni magát a csapatunkban.

Önálló könyvelés és beszámoló készítési gyakorlat

Az alábbiak közül legalább az egyik területen legyen több év aktív tapasztalata az ideális jelöltnek:

Mérlegképes könyvelő képesítés vagy pénzügyi területen átlagnál magasabb szintű felelősségvállalási képesség

Előnyt jelent

Arra vágyunk a legjobban, hogy egy önállóan dolgozni képes, helyzetfelismerésben és probléma megoldásban gyakorlott kolléga kerüljön közénk, aki szívesen mélyed el egy vállalkozás teljes üzletmenetében, annak érdekében, hogy a lehető legjobban támogassa munkájával a gazdasági igazgatót és inkább része egy kis csapatnak, mint egy nagy multinak.

- LRB könyvelési program tapasztalat

- Vectory vállalatirányítási szoftver használati tapasztalat

- Teljes körű munkaügyi-, bér és tb ügyintézés

- Teljes körű tárgyi eszköz kezelés vállalatirányítási rendszerben

Amit kínálunk

- Egymást támogató munkatársi közösség

- Szakmai fejlődésre inspiráló vezető

- Munkaidő: hétfőtől csütörtökig 7:30-16:30, pénteken 7:30-14:00

Home office (távmunka) lehetőség nincs.

Az alapbéren felül

  • Cafeteria

  • Éves prémium

  • Egészségügyi állapot támogatási programok (szűrővizsgálatok, sportolási lehetőségek)

  • Tágas, jól felszerelt munkaterület

  • Szakmai képzések lehetősége

Céginformáció

Az Elektro Profi Vállalkozási Kft több, mint 30 éve indult családi vállalkozásként mára egy több milliárd forint árbevételű villamosipari kivitelező céggé nőtte ki magát, közel 100 alkalmazottal.
Közületi beruházások villamosipari kivitelezését projekt alapon visszük, ebből adódóan a cég tevékenysége a projektek menedzselésétől a villamosipari berendezések gyártásáig terjed.
Cégünk központja egy modern, jól felszerelt épület a XIV. Fogarasi út 2. szám alatt, melyben a modern irodaterület mellett gyártó-összeszerelő üzemünk is működik.
Villamosipari generálkivitelezési projektjeink mellett az elektromos autó töltő berendezések piacára is beléptünk pár éve, így cégcsoportunk startup cégének, az Elektro Profi Mobilitynek gyártjuk és telepítjük az elektromos autó töltő berendezéseket.

"Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatold magyar nyelvű önéletrajzodat!