Könyvelő

  • Cég neve

    DPD Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest, Váci út 33.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A kiscsomag-szállítás szakértőjeként 2003 óta vagyunk jelen Magyarországon a nemzetközi DPD hálózat tagjaként. Dinamikus fejlődésünk eredményeként országos lefedettséggel rendelkezünk. Kiemelkedően innovatív hátterünkkel, modern technológiánkkal nap mint nap azon dolgozunk, hogy ügyfeleink megkapják a csomagjukat. Csatlakozz csapatunkhoz és fejlődj együtt Európa piacvezető kiscsomagszállító szolgáltatójával!

Könyvelő

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Bejövő számlák iktatása,
  • Bankkivonatok könyvelése, banki egyenleg egyeztetése a főkönyvelővel,
  • Szállítói tételek ellenőrzése, összepontozása,
  • Kárügyek utalása,
  • Részvétel a havi zárásban,
  • Banki utalások előkészítése,
  • Iratanyag rendezése,
  • Főkönyvelő munkájának támogatása.

Mi szükséges ahhoz, hogy Te legyél a tökéletes jelölt számunkra?

  • Legalább 1-3 éves, preferáltan multinacionális környezetben szerzett, releváns könyvelési tapasztalattal rendelkezel,
  • Mérlegképes könyvelői végzettséged van,
  • A számviteli és adótörvények terén naprakész a tudásod,
  • Erős felhasználói szinten kezeled a MS Office programokat,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudásod van,
  • Önállóan is precíz és következetes a munkavégzésed,
  • Odafigyelsz a részletekre, monotonitástűrés jellemez,
  • Hatékonyan kommunikálsz, betartod a határidőket,
  • Megoldáskereső, gyakorlatias attitűddel rendelkezel, ebből a stresszes helyzetek sem zökkentenek ki.

Mit is kapsz ezért cserébe?

  • Multinacionális környezetet, dinamikusan fejlődő, stabil vállalati hátteret,
  • A versenyképes alapbéren felül cafeteriát, már az első naptól kezdődően,
  • Heti 2 nap home office lehetőséget,
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős, hosszú távú munkalehetőséget,
  • Önkéntes nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulást,
  • Balesetbiztosítást és magán egészségbiztosítást,
  • Éves eredmény alapú bónuszt,
  • Betanítást egy támogató és együttműködő környezetben,
  • Képzési és szakmai fejlődési lehetőségeket,
  • Kényelmes, modern, könnyen megközelíthető irodát a XIII. kerületi Dózsa György úti metrómegállónál.

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Felsőfokú pénzügyi végzettséggel is rendelkezel.