Könyvelő

  • Cég neve

    Diamond Electric Kft.

  • Munkavégzés helye

    2500 Esztergom, Rubik Ernő utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Cég gazdasági eseményeinek folyamatos és naprakész, törvényi előírásoknak megfelelő nyilvántartása, analitikus és főkönyvi könyvelések a számvitel szabályai szerint
  • Zárásokban, könyvvizsgálatokban való részvétel
  • Statisztikák, jelentések elkészítése
  • ÁFA, helyiadó bevallások elkészítése, adóelőlegfizetések nyomonkövetése
  • Teljes körű könyvelés (bejövő számlák, bank-pénztár, vegyes tételek)

Elvárások

  • Minimum 2-5 éves szakirányú tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség (vállalkozás szakon)
  • Naprakész számviteli és adózási ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel)
  • Alapos, önálló munkavégzés
  • Nagyfokú pontosság
  • Új feladatok proaktív megközelítése

Előnyt jelent

  • Ha tudsz önállóan dolgozni, jó problémamegoldó képességgel és logikus gondolkodással rendelkezel.
  • Szívesen dolgozol nemzetközi környezetben változatos feladatokkal teli munkakörben.
  • Ha szereted az Excelt és jól is használod azt.
  • Ha szívesen lennél egy jókedvű csapat tagja.
  • Ha munkádat precízen csinálod és az elvárt feladatokat szívesen elvégzed.

Amit kínálunk

  • Segítőkész dinamikus szakmai csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria
  • Home office lehetősége

Céginformáció

Diamond Electric Magyarország Kft. egy hosszú múlttal rendelkező japán cég, amely az autóipar és az elektronikai klímaberendezések alkatrészeinek gyártásában tevékenykedik.
Ha szeretnél egy stabil, családias hangulatú cégnél elhelyezkedni és az alábbi feltételeknek megfelelsz, várjuk jelentkezésedet!