Könyvelő

  • Cég neve

    DERULA Kft.

  • Munkavégzés helye

    5000 Szolnok, Újszászi út 11.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A munkakörhöz tartozó főbb feladatok:
  • Beérkező bizonylatok iktatása
  • Szállító számlák könyvelése, illetve ellenőrzése számviteli és adózási szempontból
  • Folyószámla karbantartás
  • Banki utalások előkészítése, banki tételek könyvelése
  • ÁFA bevallás előkészítésben való közreműködés
  • Elhatárolások nyilvántartása, könyvelése
  • Zárásokban való aktív részvétel
  • KSH adatszolgáltatások elkészítése, Biztosítások ügyintézése
  • Egyéb, könyveléshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Társosztályokkal történő kapcsolattartás (beszerzés, logisztika)

Elvárások

Amit a munkakörhöz kérünk tőled:
  • Vállalkozási mérlegképes könyvelő végzettség
  • Lehetőleg 3-5 év versenyszférában szerzett tapasztalat (termelő cég előnyt jelent), azonban várjuk az ambiciózus junior jelöltek jelentkezését is
  • MS Office ismerete (különösen a MS Excel kezelése)
  • Könyvelő program ismerete

Előnyt jelent

  • Angol vagy olasz nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Tapasztalathoz igazított bérezés
  • Stabil nemzetközi vállalati háttér és dinamikus fejlődés
  • Támogató csapat, családias légkör
  • Nagyfokú önállóság biztosítása, lehetőség a szakmai kiteljesedésre
  • Oktatások

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

30 éve működő vállalatunk a Derula Kft., a 70 éve működő nemzetközi Bonzano cégcsoport tagja, Európa egyik meghatározó rétegelt lemez gyártója. Több, mint 350 munkavállalót foglalkoztatunk és gyártási tevékenységeinket Magyarországon 2 telephelyen végezzük: Szolnokon rétegelt lemezt, Magyarszecsődön nyárfurnérlapot és táblásított fenyőlemezt állítunk elő. Fafeldolgozó üzemként elkötelezettek vagyunk a fenntartható működésben.

A jelentkezem gomb megnyomása után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!