Könyvelő (Dabas)

  • Cég neve

    Wellis Magyarország Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2371 Dabas, Mánteleki út 0417.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Könyvelő

Ha otthonosan mozogsz az összetett könyvelési feladatok világában és szívesen támogatnál egy világszinten elismert vállalatot, akkor nálunk a helyed!

Vár téged is a Wellis, Európa vezető jakuzzi gyártója Könyvelőnek!

Ami a Te feladatod lesz, ha nálunk adod le a voksod:

  • Számlakönyveléssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Banki kifizetéssel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Adókönyvelési feladatokban való részvétel
  • Főkönyvelő munkájának támogatása
  • Analitikák egyeztetése
  • Beszámolók, adóbevallások összeállításához inputok biztosítása
  • Rendszeres zárási tevékenységben való részvétel
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel
  • Egyéb pénzügyi projektekben való aktív részvétel
  • Kimutatások és riportok készítése

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel képesített könyvelői, számviteli, vagy gazdasági végzettség
  • Legyen legalább 2-3 éves tapasztalatod könyvelés, könyvvizsgálat területén
  • Számviteli és adózási terület magas szintű ismerete
  • Magabiztosan műveled az MS Office művészetét, különösen az MS Excel-t és a Word-öt
  • Fontos számodra, hogy tudd támogatni a csapat munkáját és Te is támogatást kapj tőlük
  • Szuper problémamegoldó készséged van, önállóan tudsz dolgozni

Amire számíthatsz, ha a csapatunk tagja leszel:

  • Emelt bejárás támogatás
  • Heti 1 Home Office
  • Befogadó, türelmes és nyitott közösségre, akik mindent megtesznek, hogy a beilleszkedésed a lehető leggördülékenyebb legyen!
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőségre tehetsz szert, mert számunkra fontos, hogy azzal foglalkozz, ami téged tényleg előrevisz!
  • Lehetőséged lesz a betanulásod követően heti 2 nap home office-ra, a munkaidődet pedig rugalmasan kezeljük.
  • Az ötleteid sem a kukában végzik, sőt, örülünk neki! Együttes erővel fogunk dolgozni a megvalósításában!
  • Tréningekben és képzésekben sem lesz hiányod, hogy a munkádat a lehető legszínvonalasabban tudd végezni!
  • Természetesen céges mobiltelefonnal és laptoppal is ellátunk.
  • Az alapbéreden kívül számíthatsz cafeteriára és dolgozói kedvezményekre, melyet bármikor igénybe vehetsz!

Előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (IFS)
  • Angol nyelvtudás, amire leginkább írásban lesz szükséged

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés