Könyvelő

  • Cég neve

    CRONGA TEAM KFT.

  • Munkavégzés helye

    4220 Hajdúböszörmény, Kossuth Lajos utca 20.

  • Fizetés

    Bruttó 500e - 550e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Teljeskörű könyvelési feladatok ellátása,
Adóbevallások készítése,
Bérszámfejtés készítés,
Vezetőség által adott adminisztratív feladatok ellátása,
ÁNYK,cégkapu és ügyfélkapu használata

Elvárások

Adózási, számviteli kérdésekben való jártasság,
Szakma iránti elhivatottság,
Szakirányú végzettség,
Szövegszerkesztés

Előnyt jelent

RLB könyvelő és bérszámfejtő program használata,
Rugalmasság, precízség, több éves könyvelői tapasztalat.

Amit kínálunk

Versenyképes, kiemelkedő fizetés, teljes munkaidő, cafetéria

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Beregszászi könyvelő iroda 25 éves adózási, számviteli tapasztalatokkal és referenciákkal rendelkezik.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldje meg nekünk részletes  fényképes szakmai önéletrajzát.