Könyvelő

  • Cég neve

    CO-OP Hungary Zrt

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • beérkező szállítói számlák ellenőrzése, igazoltatása, könyvelése
  • vegyes bizonylatok könyvelése
  • tárgyi eszközök könyvelése
  • havi, negyedéves, éves zárási feladatokban való részvétel
  • adóbevallások elkészítésében való részvétel
  • társszervezetek könyvelési feladatainak elvégzése
  • hatósági ellenőrzésekben, könyvvizsgálatban való részvétel
  • számviteli vezető napi munkájának segítése, döntés előkészítő anyagok készítése
  • együttműködés társosztályokkal
  • főkönyv-analitika egyeztetések folyamatos elvégzése

Elvárások

  • minimum 1-3 éves könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
  • számviteli törvény és adójogszabályok naprakész ismerete
  • excel és word programok felhasználói szintű ismerete
  • adóbevallások, éves zárások elkészítésében szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • SAP ismerete
  • mérlegképes könyvelői képesítés, vagy szakirányú főiskolai, egyetemi végzettség
  • könyvelőirodai tapasztalat

Személyi elvárások:
  • önálló, precíz és megbízható munkavégzés, proaktív hozzáállás
  • Csapatorientált gondolkodás, rugalmasság
  • számviteli képesítéssel pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkavégzés körülményei:
  • Pozíció:  Könyvelő
  • Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület, jól megközelíthető, modern munkahely
  • Munkakezdés időpontja: azonnali
  • Munkaidő: hagyományos munkarendben napi 8, heti 40 óra
  • Munkaviszony jellege: határozatlan idejű munkaviszony

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy
  • Kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű önéletrajzával,
  • Pontos juttatási csomag, bruttó bérigény és a megpályázni kívánt pozíció megjelölésével pályázzon!
  • Fentiek bármelyikének hiányában az álláspályázat kizárásra kerülhet.