Könyvelő

  • Cég neve

    Chesterton Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2142 Nagytarcsa

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Analitikus és főkönyvi könyvelés sERPa programban (szállítói számlák, bank, pénztár, tárgyi eszközök, időbeli elhatárolások, vegyes tételek könyvelése,);
  • Adóbevallások előkészítésében és adóügyekben aktív részvétel;
  • Analitikák egyeztetése (vevő, szállító, készlet, egyéb)
  • Jelentések és kimutatások készítése;
  • Havi, éves zárási feladatokban aktív részvétel;
  • Aktív részvétel a beszámoló készítésben, és a könyvvizsgálat támogatása;
  • Statisztikai adatszolgáltatás;
  • Esetenként számlázás;
  • Kapcsolattartás a partnerekkel;
  • Egyéb számviteli és adminisztratív feladatok;

Elvárások

  • sERPa program aktív használata;
  • Mérlegképes könyvelői végzettség, regisztráció nem elvárás;
  • Könyvelési területen legalább 3 év szakmai tapasztalat;
  • Gyakorlott MS Office, azon belül erős felhasználói szintű Excel tudás;
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés;
  • Képesség tervszerű keretek közötti munkavégzésre;

Előnyt jelent

  • Angol nyelvismeret
  • Azonnali kezdés
  • Lakóhely/tartózkodási hely Nagytarcsa és vonzáskörzetében van

Amit kínálunk

Versenyképes juttatási csomag (kiszámítható munkaidő, cafeteria juttatás - Szép kártya, orvosi szűrővizsgálat)

Céginformáció

Társaságunk nemzetközi vállalat magyarországi leányvállalata, amely kis létszámmal, családias légkörben működik és meghatározott termékkör belföldre és külföldre történő értékesítésével foglalkozik.

Fényképes önéletrajz magyar / angol nyelven.