Könyvelő

  • Cég neve

    CETIN Hungary Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2045 Törökbálint

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A CETIN Csoport a régió egyik legnagyobb telekommunikációs infrastruktúra szolgáltatója, a digitális transzformáció éllovasa. Leányvállalatain keresztül négy országban, Magyarországon, Bulgáriában, Szerbiában és a Cseh Köztársaságban kínál kimagasló színvonalú megoldásokat. A vállalat összesen közel 3.000 főt foglalkoztat.

A CETIN Hungary Zrt. Magyarország egyik legnagyobb 2G/3G/4G telekommunikációs hálózati infrastruktúrájának tulajdonosa és üzemeltetője. Elkötelezettek vagyunk a technológiai igények magas színvonalú kiszolgálása iránt: fő fókuszunk csúcsminőségű telekommunikációs infrastruktúrák kiépítése, ezzel együtt a piaci igényeknek való megfelelés.

Ha csatlakozol hozzánk, magasan képzett, motivált és világszínvonalú szakértőkkel dolgozhatsz együtt. Jelentkezz, és légy a csapatunk része!

Jelenleg

Könyvelőt

keresünk a csapatunkba

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség (on-line LinkedIn tréningek) egy stabil, Telco/IT cégnél
  • Hybrid munkavégzés (heti 2 nap Home Office)
  • Modern munkakörnyezet, állítható asztalok, csütörtökönként kutya nap és buszjáratot biztosítunk Budapestről Törökbálintra
  • Versenyképes juttatási csomag (bónusz - az éves bruttó bér 10%-a, piaci átlagon felüli cafeteria csomag - éves bruttó 700.000 Ft, laptop, választható mobiltelefon 130.000 Ft értékig, kedvezményes csomaggal és korlátlan Hipernettel, továbbá Medicover szolgáltatások)

FELADATOK:

  • Bejövő számlák könyvelése
  • Szállítókkal és bérbeadókkal folyószámla egyeztetés telefonon és e-mailben
  • Bankszámla könyvelés és folyószámla egyeztetés
  • Számviteli dokumentumok ellenőrzése és rögzítése, tranzakciók feldolgozása
  • Aktív részvétel a nap, havi és éves könyvelési folyamatokban
  • Zárási folyamatok támogatása
  • Különböző adatszolgáltatások, riportok és kimutatások készítése a vezetők igényei szerint

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú pénzügyi vagy számviteli végzettség
  • Számviteli területen szerzett 2-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Magabiztos Excel tudás
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Előny: SAP-ban szerzett tapasztalat, középfokú angol nyelvtudás, bér jellegű adókban szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!