Könyvelő

  • Cég neve

    café+co Kft.

  • Munkavégzés helye

    2351 Alsónémedi, Ócsai út 7.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (2 db)
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • számlák tartalmi, formai ellenőrzése, kontírozása, könyvelése,
  • banki utalások rögzítése,
  • bank és pénztár könyvelése,
  • kompenzálások elkészítése, könyvelése,
  • bevallásokhoz adatok előkészítése, statisztikai adatszolgáltatás,
  • pénzügyi nyilvántartások vezetése, analitikus táblák, kimutatások készítése,
  • főkönyvi kivonat és analitikus nyilvántartások, adófolyószámla, egyeztetése
  • leltár feldolgozásban részvétel,
  • egyéb adminisztratív teendők ellátása, felettese által kiadott feladatok alapján.

Elvárások

  • Legalább középfokú pénzügyi-számviteli végzettség
  • min. 1-3 év könyvelési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • munkakörhöz tartozó jogszabályi előírások naprakész ismerete
  • Önálló és pontos munkavégzés
  • Magabiztos, felhasználói szintű MS Office ismeret (Excel kiemelten fontos)
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és szervező készség

Előnyt jelent

  • angol vagy német nyelvtudás,
  • Mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Microsoft Navision program ismerete vagy SAP ismeret
  • szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Fiatalos, támogató légkör
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Céges rendezvényeken, csapatépítőkön való részvétel,
  • Versenyképes, bejelentett bérezés.
  • Munkaidő hétfőtől-csütörtökig 07.30-16.30, pénteken 07.30-14.00.
  • Munkahelyi angol nyelvoktatás,
  • Szakmai képzések támogatása,
  • Munkába járás támogatása,
  • Home office lehetőség nincs.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A több, mint 30 éves múltra visszatekintő café+co Kft., a magyarországi automatás üzletág meghatározó szereplője. Cégünk folyamatos fejlődését a munkájára igényes, lendületes csapat és a tőkeerő garantálja.

Ha szívesen lennél csapatunk tagja, küldd el önéletrajzod fizetési igény megjelölésével.