Könyvelő/ Bérszámfejtő

  • Cég neve

    VZM GENERAL GROUP Kft.

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, Vigadó tér 3.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Építőipari cég teljes körű könyvelése
  • Napi könyvelési feladatok teljes körű ellátása a hatályos jogszabályoknak megfelelően
  • Adminisztratív feladatok ellátása és a nyilvántartások vezetése
  • Havi és év végi zárások összeállítása
  • Adóbevallások elkészítése, beadása, egyéb hatósági adatszolgáltatás
  • Pénzügyi folyamatokban aktív részvétel, havi jelentések készítése
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval
  • Cégkapu és ügyfélkapu kezelése
  • Bérszámfejtési feladatok ellátása
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • MS Excel kiváló ismerete, készségszintű használata
  • Jogszabályok naprakész ismerete
  • Nagyfokú önállóság, felelősségvállalás, pontosság
  • Határidők betartása

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Megbízható, stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Támogató cégkultúra
  • Határozatlan időtartamú főállású munkaszerződés
  • A munkavégzéshez szükséges eszközöket (laptop, SIM kártya)

Céginformáció

A  VZM General Group Kft. 2022-ben alakult generálkivitelezési tevékenységek ellátására. Fő profilunk irodaházak és bankfiókok felújítási munkáinak kivitelezése.

Fényképes önéletrajzzal és fizetési igénnyel.