Könyvelő-bérszámfejtő

  • Cég neve

    AGRO-CITY Zrt.

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • raktári készletek könyvelése, készletmozgások ellenőrzése
  • beérkező számlák bizonylatolása, ellenőrzése
  • szállítói számlák kontírozása, könyvelése
  • tárgyi eszközök könyvelése
  • kimenő számlák készítése
  • vevők-szállítói folyószámla egyeztetése, vezetése
  • időszak végi összesítések készítése
  • statisztikai jelentések elkészítése
  • házipénztár kezelése
  • teljes körű bérszámfejtési, munkaügyi és TB kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • személyi- és munkaügyi nyilvántartások naprakészen tartása
  • bérelszámolás, bérszámfejtés
  • munkavállalók beléptetése és kiléptetése, ehhez kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • adatszolgáltatások (KSH, NAV, OEP)

Elvárások

  • minimum 2 év szakmai tapasztalat TB kifizetőhelyen
  • minimum 3 éves könyvelésben szerzett tapasztalat
  • legalább középfokú szakirányú végzettség
  • a munkakörhöz kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel)
  • megbízható, pontos és felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent

  • mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Stabil hátterű, biztos munkahely, barátságos légkör

Céginformáció

Nyíregyházán lévő mezőgazdasági középvállalkozás, tevékenységeink: állattenyésztés (sertés, szarvasmarha) és növénytermesztés.

Amennyiben érdeklődik a fent meghirdetett pozíció iránt, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével részünkre.