Könyvelő

  • Cég neve

    Attract Kft.

  • Munkavégzés helye

    7622 Pécs, Siklósi út 1.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Analitikus és főkönyvi könyvelés vállalatirányítási rendszerben (szállítói számlák, bank, házipénztár, vegyes naplókönyvelések, bérfeladás könyvelése)
  • Analitikák egyeztetése, folyószámlák egyeztetése, összevezetése (vevő, szállító, egyéb)
  • Áfabevallás és összesítő jelentés elkészítése
  • Havi és éves zárási feladatokban együttműködés a főkönyvelővel
  • Aktív részvétel az éves beszámoló összeállításában
  • Egyéb számviteli feladatok elvégzése

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Teljes körű könyvelés területén szerzett legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Gyakorlott MS Office, erős felhasználói szintű Excel tudás
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség
  • Határidők betartása, tervszerű munkavégzés

Előnyt jelent

  • ERP használatában való jártasság
  • Nemzetközi számlák feldolgozásában való jártasság
  • Áfa bevallás elkészítésében való gyakorlat
  • Beszámoló elkészítésében való gyakorlat
  • Aktív német nyelvtudás írásban és szóban

Amit kínálunk

  • Tartalmas, inspiráló, kihívásokkal teli munka
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés

Céginformáció

Az ATTRACT Kft. - egy dinamikusan fejlődő, főként nemzetközi piacokat kiszolgáló orvostechnikai eszközgyártó - bővülés miatt új munkatársat keres csapatába, Könyvelő pozícióba.
Cégünk magas hozzáadott értéket, a Nosiboo termékek prémium kategóriát képviselnek.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát, ill. rövid bemutatkozását bérigénnyel.