Könyvelő asszisztens (Siófok)

  • Cég neve

    MEGA-COOP Kft.

  • Munkavégzés helye

    8600 Siófok

  • Fizetés

    Nettó 250e - 400e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Főkönyvi könyvelési feladatok ellátása
  • Kapcsolódó főkönyv-analitika egyeztetések
  • Kimenő-bejövő számlák rögzítése, könyvelése
  • Házipénztár vezetése
  • Bankkönyvelés
  • Statisztikai adatszolgáltatások elkészítése
  • Beszámolók összeállításában közreműködés
  • Havi, negyedéves és éves bevallások elkészítése során a főkönyvelő munkájának segítése
  • A cégcsoport pénzügyeivel kapcsolatos feladatok ellátása (banki tranzakciók kezelése, készpénz kezelése stb)
  • A főkönyvelő és a könyvelő kollégák munkájának általános segítése
  • A cégcsoport könyvelésével és pénzügyeivel kapcsolatos feladatok támogatása, a főkönyvelő és a vezetőség munkájának segítése
  • Excel riportok készítése

Elvárások

  • Könyvelői végzettség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Hosszútávú elkötelezettség
  • Pontosság
  • Önálló munkavégzési készség

Előnyt jelent

  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Minimum 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Kulcs-Soft szoftver ismerete
  • Excel program nagyfokú ismerete
  • Pénzügyi tapasztalat

Amit kínálunk

  • Teljesítményt, tudást, tapasztalatot és képzettséget egyaránt figyelembe vevő versenyképes bérezés
  • Modern munkakörülmények
  • Stabil hátterű, folyamatosan fejlődő cégcsoport
  • Széleskörű szakmai portfólió
  • Hosszú távú munkalehetőség előre lépési lehetőséggel
  • Több éve együtt dolgozó fix csapat, befogadó, barátságos hangulat

Céginformáció

A több, mint 30 éves múlttal rendelkező 100%-ban magyar családi tulajdonban lévő, számos területen tevékenykedő cégcsoportunk több, mint 150 főt alkalmaz.
A cégcsoport irányítását ellátó központi, siófoki könyvelő irodánkba keressük új könyvelő asszisztensi munkatársunkat.
Számunkra kiemelten fontos a rendkívül összetartó és régóta együtt dolgozó csapat értékeinek hosszútávon történő megőrzése.

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva szíveskedjen elküldeni!