Könyvelési adminisztrátor

  • Cég neve

    Worklife

  • Munkavégzés helye

    5540 Szarvas, Arborétum u. 2.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Országosan ismert lakossági és ipari klímaberendezéseket forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KÖNYVELÉSI ADMINISZTRÁTOR

Ön az ideális jelölt, ha

  • Pénzügyi számviteli ügyintéző szakképesítése van
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalata van
  • Magas szintű Word és Excel ismerete van
  • Precíz, pontos és igényes munkát végez

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP Business one vállalatirányítási rendszer ismerete

A következő feladatok várnak Önre

  • Számviteli csoport munkájának támogatása
  • Aktív részvétel a bevallások, statisztikai jelentések elkészítésében
  • Analitikák, egyéb nyilvántartások vezetése
  • Irodai adminisztráció
  • Együttműködés a társosztályokkal

Amit kínálunk

  • Stabil tervezhető, anyagiakban támogatott, kiszámítható jövőkép
  • Szakmai kihívás, önmegvalósítás lehetősége
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Kulturált, modern irodai környezet
  • Fiatal, lendületes csapat

Munkavégzés helye:

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.