Konyhatervező-értékesítő

  • Cég neve

    TBOSS Kft.

  • Munkavégzés helye

    8111 Seregélyes, Jánosmajor puszta

  • Fizetés

    Nettó 400e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Ügyfelekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • 3D konyha látványterv és árajánlat készítés
  • Kivitelezés koordinálása

Elvárások

  • Hatékonyság csapatmunkában és önállóan
  • Jó kommunikáció képesség az ügyfelekkel, partnerekkel
  • Megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Kreatív gondolkodás
  • 3D tervezőprogram ismeret
  • Lakberendezői vagy bútortervezői végzettség
  • Korábbi, hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai felkészítés
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Versenyképes fizetés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező

Céginformáció

A Tboss fürdőszoba és konyhastúdióba keresünk barátságos, segítőkész kollégát, akit érdekel a lakberendezés, projektszemlélettel bír, és lehetőleg van már tapasztalata belsőépítészeti területen, vagy ha nincs, lelkes a szükséges ismeretek elsajátítása iránt.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja szakmai önéletrajzát.