Konyhatervező értékesítő

  • Cég neve

    MMXH Lakberendezési Kft.

  • Munkavégzés helye

    1238 Budapest, Bevásárló utca 6.

  • Fizetés

    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Az XXXLutz cégcsoport több, mint 550 bútor és lakberendezési áruházat üzletet üzemeltet tizenhárom európai országban és közel 26 000 munkavállalót tudhat kötelékében.
A világ egyik legnagyobb bútorkereskedőjének magyarországi leányvállalata, az MMXH Lakberendezési Kft. 6 piros székes áruházzal van jelen hazánkban.

Főbb feladatok, munkák:

  • Prémium konyhák tervezése és aktív értékesítése
  • Tervezés a vállalat saját fejlesztésű programjával, ajánlat készítése
  • Konyhastudió rendezése, vizuális kialakításában történő részvétel
  • Időpont egyeztetése vevőkkel tervezésre
  • Kapcsolattartás a megrendeléseket ellenőrző irodával, szükség esetén konyhaterv módosítása a vevővel egyeztetve
  • Elektronikus árkijelzők kihelyezése, ellenőrzése napi és akciós árváltozáskor

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Értékesítői attitűd és gyakorlat
  • Vevőorientáltság
  • Csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Az alapbéren túl jutalék egyéni forgalom alapján havonta az értékesített bútordarabok és szolgálatatások után felső korlát nélkül
  • A betanulási időre, az első három hónapban fix összegű jutalékot biztosítunk
  • Cafeteria betanulási idő letelte után (OTP Szép kártya)
  • Havi beosztásterv nyitvatartás szerint négy havi munkaidőkeretben
  • Értékesítési és szakmai tréningek
  • Munkába járás térítése közigazgatási határon kívűl (távolsági bérlet 86%, üzemanyag 30 forint/kilométer)
  • Az XXXLutz stabil osztrák hátterű nagyvállalat és megbízható munkaadó

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Konyhatervezésben szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Küldje el nekünk pályázatát a "Jelentkezem" gombra kattintva!