Konyhai munkatárs

  • Cég neve

    Developlan Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1119 Budapest, Hadak útja

  • Fizetés

    Nettó 250e - 380e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Szereted a madártejet? Akkor a Tejmadárban a helyed!
A Westendben és az Etelében lévő hangulatos éttermünkbe új kollégák jelentkezését várjuk!
Fő feladatok közé tartozik: meleg reggelik elkészítése, tálalása, szendvics alapok előkészítése, szendvicsek /pogácsák készítése, konyhai előkészületek és háttérmunka, pultos kollégák munkájának segítése, mosogatás, takarítás, HACCP betartása.

Elvárások

Kedves, megbízható, precíz és motivált kollégákkal szeretnénk bővíteni csapatunk. Lehetsz lelkes kezdő vagy tapasztalattal rendelkező, mindenre megtanítunk!

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
8 órás munkakör, vagy igény szerint részmunkaidő,
konyhánk este 7-ig tart nyitva, így nincs éjszakázás
jó hangulat, igényes munkakörnyezet,
fiatalos csapat, segítőkész vezetőség
versenyképes fizetés
rugalmas beosztás, hosszú távú munkalehetőség.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

"Jelentkezem" gombra kattintás után küldje el nekünk önéletrajzát!