Konyhai kisegítő

  • Cég neve

    Street Kitchen Kft.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Budapest,Budapest X. kerület,Fehér út 10

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

13 étteremből álló, folyamatosan bővülő étteremlánc, X. kerületben található központi termelőkonyhájára keresünk pozitív szemléletű, megbízható kollégánkat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák

  • rizsfőzés rizsfőző géppel
  • ázsiai tészták áztatása
  • a konyhafőnök és a műszakvezető utasítása alapján, különböző kiszerelésű termékek napi bontása
  • aktív részvétel a napi termelési feladatokban

Az álláshoz tartozó elvárások

  • hasonló, nagykonyhai munkakörben szerzett tapasztalat
  • pontosság, precizitás és gyorsaság
  • jól tűri a monoton munkavégzést
  • nagy teherbírás
  • rugalmas, nyitott személyiség

Amit kínálunk

  • minőségi alapanyagokat ismerhetsz meg és különleges technológiákkal találkozhatsz konyhánkon
  • meghatározott ütemtervben zajlanak a folyamataink, ennek köszönhetően nincs az A'la carte konyhákra jellemző stressz
  • 12 órás műszakokat; 'A' héten 3 munkanapot, 'B' héten 4 munkanapot
  • kéthetente szabad hétvégét
  • mindig pontosan érkező fizetést, kiemelt alapbérrel
  • időarányos fizetési előleg lehetőségét
  • modern, jól felszerelt környezetet
  • térítésmentes munkahelyi étkezést és BKV bérletet
  • szuper csapatépítő programokat /negyedéves-éves szinten/
  • pizza- és gyümölcsnapokat
  • támogató vezetőséget és jól összeszokott csapatot, ahol garantáltan megtalálod a helyed
  • kiszámítható és rugalmasan alakítható beosztást, amivel könnyedén tervezhetsz

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka