Normafa Közhasznú Nonprofit Kft. logo

Konyhai kisegítő

  • Cég neve

    Normafa Közhasznú Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    1121 Budapest, Normafa út

  • Fizetés

    Nettó 260e - 290e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Munkaidő: átlagosan heti 40 óra, teljes mértékben bejelentett munkavégzés. Jellemzően napi 8 óra (6-14.30-ig vagy 9:15-17:45-ig), helyettesítés esetén, ritkán a 12 órás munkanap is előfordulhat: 6-18:30-ig. Napközben 30 perc az ebédszünet, az ebédet térítésmentesen biztosítjuk.
Minden második hétvége szabad.
Főbb feladatok:
  • fogyasztói és üzemi edények mosogatása
  • konyhai kisegítő műveletek pl. zöldségek szeletelése és az étkezések porciózása
  • felületek tisztítása

Elvárások

A munkába állás feltétele erkölcsi bizonyítvány, covid elleni védőoltás és 1 évnél nem régebbi negatív tüdőszűrő lelet megléte.
Olyanok jelentkezését várjuk, akik az általuk végzett munkára igényesek, valamint jól tudnak csapatban dolgozni, kommunikálni.

Amit kínálunk

Bejelentett munkaviszony
Munkabér: bruttó 391.000 Ft.( netto 260.000 Ft) + túlóra pénz +fizetett ünnepre járó bérpótlék + bértámogatás
Ingyen étkezés lehetősége
Rugalmas csapat