ACCOR-PANNONIA HOTELS ZRT. IBIS GYŐR logo

Konyhai kisegítő (megváltozott munkaképességű)

  • Cég neve

    ACCOR-PANNONIA HOTELS ZRT. IBIS GYŐR

  • Munkavégzés helye

    9021 Győr, Szent István út 10.

  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Megváltozott munkaképességű
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Keressük megváltozott munkaképességű kollégánkat győri Ibis szállodánk konyhai csapatába! Ha szívesen dolgoznál egy mozgalmas, pörgős munkahelyen, várjuk jelentkezésed!:)

Feladataid az alábbiak lesznek:
  • Konyhai kisegítői feladatok ellátása a higiéniai előírások betartásával délelőtti műszakban, heti 5 napban, beosztástól függően hétvégi munkavégzéssel
  • Edények, poharak és egyéb eszközök mosogatása, rendszerezése, helyére rakása.
  • A mosogató helyiség és a konyha naponkénti takarítása, az általános rend és tisztaság folyamatos biztosítása.
  • Alapanyagok, munkaeszközök behordása a munkaterületre
  • Segédkezés a reggeliztetés lebonyolításában, svédasztal feltöltésében, előkészítésében
  • A rádbízott eszközök megóvása; törések, eszközhiány minimalizálása.

Elvárások

  • Alapos, precíz, önálló munkavégzés
  • Vendég – és minőségközpontú gondolkodás
  • Rend- és tisztaságszeretet
  • Csapatban való munka szeretete

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint, egy megbízható nagyvállalatnál
  • Étkezési hozzájárulás
  • Útiköltség hozzájárulás
  • Közösségi programok
  • All Heartists dolgozói kedvezménykártya, partnerkedvezmények
  • Törzsgárda jutalom, kimagasló teljesítmény elismerése
  • Negyedév és Év Dolgozója Jutalmak
  • All You Can Move
  • Év végi jutalom

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények

Céginformáció

Az Accor szállodalánc több mint 5500 szállodát üzemeltet világszerte. Nálunk hiteles, tapasztalt magyar és külföldi kollégáktól tanulhatsz, motiváló nemzetközi környezetben. A jó hangulat, közvetlen hangnem, az egymásba vetett bizalom olyan visszajelzések munkatársainktól, amelyekre biztosan Te is vágysz, ha a jövőbeli munkahelyedre gondolsz. Hisszük, hogy nálunk megtalálod a helyed, és azt is, hogy veled együtt nagy dolgokat viszünk majd véghez! Várjuk jelentkezésed, legyél Te is részese szenvedélyünknek!

A "jelentkezem" gombra kattintva, önéletrajzzal.