Konyhai kisegítő

  • Cég neve

    Marischka Kft.

  • Munkavégzés helye

    1012 Budapest, Attila út

  • Fizetés

    Nettó 1 600 - 1 900 Ft/óra bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • tányérok, edények mosogatása
  • konyha eszközök tisztítása
  • alapanyagok előkészítése

Elvárások

Munkakedvvel rendelkező, csapatjátékot szerető leendő kollégáink jelentkezését várjuk.

Előnyt jelent

éttermi vendéglátás területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • bejelentett, állandó munkalehetőség
  • stabil, megbízható cég
  • kiemelt jövedelem
  • igazán jókedvű, összetartó és összedolgozó csapat
  • korrekt, kiszámítható és munkavállaló barát vezetők
  • nagyon jó munkakörülmények: klimatizált konyha, tágas öltöző, zuhanyzó

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség

Céginformáció

Éttermünk korszerű, minden igényt kielégítő, professzionálisan felszerelt konyhával rendelkezik. Felejtsd el a szűk tereket, öltöző nélküli munkahelyeket! Nálunk szép munkakörnyezetben, nyáron klimatizált helyiségekben fogsz dolgozni, bízunk benne, hogy hosszú távon.

Kérjük jelentkezésedhez csatold fényképpel ellátott önéletrajzodat.