Konyhai kisegítő

  • Cég neve

    GULLIVER Kft.

  • Munkavégzés helye

    1191 Budapest, Üllői út 208.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Fiatalos csapatunkba keresünk konyhai kisegítő munkatársat!

Heti négy napot dolgozunk, hármat pihenünk. Naponta a forgalomtól függően két-három konyhai kisegítő dolgozik, nem egyedül kell mindent csinálni, megoszlik a munka.

Főbb feladatok:
  • fehér- és fekete mosogatás
    • főzőedények, konyhai eszközök, tányérok, poharak, evőeszközök
  • konyhai gépek, hűtők tisztítása, tisztán tartása
  • zöldség előkészítés
  • áru átvétele és szakszerű letárolása - elkülönítve, mindent a megfelelő helyre
  • konyha előkészítő helyiségek tisztán tartása, takarítása
  • szemetesek tisztán tartása, ürítése

Elvárások

Legyen meg a 8 általános végzettséged, és az egészségügyi, fizikai alkalmasságod. De a legfontosabbnak a munkához való pozitív hozzáállást tartjuk, és hogy amit megbeszéltünk a feladatokkal kapcsolatban, az el legyen végezve.

Előnyt jelent

Előny, ha van gyakorlatod a konyhai munka terén. De ha nincs az sem baj, mert mindenre megtanítunk!

Amit kínálunk

A fizetéssel elégedettek a dolgozóink, ennek részleteit személyesen beszéljük meg.
Fontos, hogy folyamatos munkát kínálunk, akkor is, ha valami miatt korlátozások vannak! Amennyiben nem fogadhatunk vendégeket, az ételeket házhoz szállítjuk!

Céginformáció

A Gulliver étterem egy családias hangulatú étterem Kispesten, amely minden korosztály számára tartogat valami érdekeset, izgalmasat a kulináris világból. Ez az a hely, ahol a hagyományos, magyaros, otthonos ízek és az újító szemlélet találkozik, ahol a kellemes hangulat magas színvonalú kiszolgálással párosul.

Jelentkezni lehet a profession oldalon keresztül lehet, vagy önéletrajzzal, vagy telefonszámmal! Köszönjük!