Konyhai kisegítő

  • Cég neve

    GARAM PEPE Kft.

  • Munkavégzés helye

    1021 Budapest, Hűvösvölgyi út 114.

  • Fizetés

    Nettó 250e - 350e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Zöldségek pucolása, előkészítése a szakácsoknak. Munkaterület tisztán tartása, takarítása.

Elvárások

Pontos, igényes, dolgozni akaró kollégát keresünk akivel hosszú távra tudunk tervezni.

Előnyt jelent

Tapasztalat

Amit kínálunk

ll.kerületi Don Pepe Pizzéria,  konyhai kisegítő munkakörben kollégát keres. Bejelentett állás, heti 4 munkanap, akár napi kifizetéssel, 2 x étkezés + kávé! Munkaidő: 09:00 - 23:00-ig!!!

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!