Fővárosi Önkormányzat  Halom Utcai Idősek Otthona logo

Konyhai kisegítő

  • Cég neve

    Fővárosi Önkormányzat Halom Utcai Idősek Otthona

  • Munkavégzés helye

    1102 Budapest, Halom utca 31.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Fővárosi Önkormányzat Halom Utcai Idősek Otthona felvételt hirdet konyhai kisegítő állásra,  egyműszakos, folyamatos munkarendben történő munkavégzésre.
Munkaidő: 5:40-14:00
Munkavégzés helye: 1102 Budapest, Halom utca 31. FŐZŐKONYHA
A beérkezett önéletrajzokat intézményünk 30 nap után megsemmisíti.
Hatáskörében végzendő munkaköri feladatok:
- alapanyagok (húsfélék, zöldségek)  előkészítése főzéshez;
- szakács munkájának segítése;
- HACCP előírásainak betartása, adminisztárciója;
- Higiénés szabályoknak megfelelően mosogatás (üst, fogyasztói- és üzemi edény), fertőtlenítés, terület takarítása stb.

Elvárások

Szükséges iskolai végzettség: 8 általános iskolai végzettség;
További követelmény:
- magyar állapolgárság,
- egészségügyi alkalmasság,
- 90 napnál nem régebbi közalkalmazotti hatósági erkölcsi bizonyítvány;

Előnyt jelent

Előnyt jelent: Főzőkonyhában, tálalókonyhában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

Intézményünkben közalkalmazotti jogviszony szerint történik a foglalkoztatás.
Bérezés a közalkalmazotti bértábla szerint.
Juttatás: Cafeteria juttatás, valamint Budapest pótlék.

Önéletrajz benyújtása