Konyhai kisegítő

  • Cég neve

    Burger Wholesale Kft.

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Forgách utca

  • Fizetés

    Nettó 325e - 335e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

AZ ALÁBBI FELADATOK ELVÉGZÉSÉBEN SZÁMÍTUNK RÁD:
  • Alapvető konyhai munkafolyamatok végrehajtása (pl. hozzávalók mérése, keverése stb.),
  • Szakács munkájának segítése,
  • Ételek előkészítése és szeletelése,
  • Zöldségek pucolása,
  • Munkaterület tisztán tartása,
  • Mosogatás.

Elvárások

SIKERES PÁLYÁZÓ LEHETSZ, HA:
  • Proaktív vagy, szereted a feladatokat gyorsan és pontosan elvégezni,
  • Nem okoz gondot számodra a HACCP előírások betartása,
  • Munkádra és megjelenésedre igényes vagy,
  • Szeretsz csapatban dolgozni.

Amit kínálunk

MIÉRT CSATLAKOZZ HOZZÁNK?
  • Ingyenes kávét és személyzeti ebédet, amit saját konyhánk frissen készít.
  • 13. havi juttatást.
  • Havi nettó 325.000 - 335.000 Ft-ot, ami magában foglalja a bónuszt és pótlékokat.
  • Túlóra kifizetést.
  • 30%-os kedvezményt a Zinges fogyasztásaidhoz.
  • Egyműszakos munkarendet, ahol heti 5 napban számítunk rád hétfőtől vasárnapig, amelyből havi 2 szabad hétvégét biztosítunk.
  • Csapatépítő rendezvényeket, ahol együtt ünnepeljük a sikereket.
  • Árukészletből dolgozóként kedvezményes vásárlási lehetőséget.

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Egy kis összefoglaló a ZING cégcsoportról:
10 évvel ezelőtt indultunk el azzal a céllal, hogy felpörgessük és megreformáljuk a street food világát és a legnagyobb fesztiválokon jelen legyünk minőségi hamburgereinkkel. Akkoriban nem is gondoltuk volna, hogy mára már 14 ZING étteremben fogjuk fogadni vendégeinket és hogy a fesztiváli jelenlét mellett másik két márkával kibővülve nyújthatunk továbbra is minőségi szolgáltatást.