Konyhafőnök - séf

  • Cég neve

    Veganeeta Life Kft.

  • Munkavégzés helye

    8220 Balatonalmádi, Doktor Óvári Ferenc utca 72.

  • Fizetés

    Nettó 500e - 800e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Balatonalmádi éttermünkbe keressük konyhafőnök kollégánkat. Rendelések összeállítása, raktárkészlet ellenőrzése, karbantartása, menü kreatív elkészítése, kreatív tervezése. Konyhai személyzet koordinálása, időszakonkénti a'la carte felügyelete, koordinálása.

Elvárások

Szakmai gyakorlat: legalább 3 év konyhafőnöki tapasztalat

Előnyt jelent

Nyitottság a Vegan-vegetariánus konyha iránt.

Amit kínálunk

Versenyképes, stabil fizetés, barátságos, családias légkör, rendezett, kultúrált konyha, kiváló munkakörülmények, kialakított vendégkör, befuttatott brand, új épület.

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Hat éve működő vegán étterem Balatonalmádiban. Magas szintű, kiváló alapanyagokkal dolgozunk, egyre növekvő, de már meglévő, nagy vendégkör, befutott brand, magas minőségű ételek, környezet, jó kollektíva.

Fényképes önéletrajzzal és telefonszámmal várjuk a jelentkezéseket.