Konyhafőnök

  • Cég neve

    Fat Mama Kft.

  • Munkavégzés helye

    1075 Budapest, Kazinczy utca 24.

  • Fizetés

    Nettó 3 800 Ft/óra bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Évtizedes múlttal rendelkező belvárosi cég keres éttermébe tálaló konyhafőnököt. Feladat a konyha működésének vezetése, az elkészült ételek tálalása. Konyhánk élére olyan, szakmai tapasztalattal rendelkező vezetőt keresünk, aki kiemelkedő minőségben tesz hozzá a szakmai, működésbeli valamint a csapat management irányításához. Fontos elvárás az executive cheffel történő jó együtt működés, a chef irányelveinek a követése valamint  a többi vezetővel történő pozitív kapcsolat és állandóság fenntartása.

Feladatkörökok:
  • A konyhai csapat felelősségteljes vezetése, az Executive Chef által meghatározott keretek között
  •  Akadálytalan konyhai működés biztosítása
  •  Munkaerő koordinálása munkaidő és a feladatok tekintetében
  •  Az élelmiszer biztonsági szabályok betartása és betartatása
  • Hozzáállásában példakép a dolgozók számára, az étterem hitvallását nagyköveteként tükrözi annak egyedi BBQ, laza bisztró kultúráját, pozitív szemléletét és magas minőségi elvárásait minden esetben.

Elvárások

  • Az a’la carte étlap lefőzésében, előkészítésében és tálalásban szerzett gyakorlat
  • Jó teherbírás, és problémamegoldó képesség
  • Professzionális, önmagára és környezetére igényes, precíz és pontos
  • Önállóan és csapatban is tud dolgozni, lelkes hozzáállású, törekszik a pozitív vendég élményre
  • Nyíltan, konstruktívan kommunikál

Előnyt jelent

  • A’la carte konyhán szerzett sous chef pozícióban betöltött korábbi tapasztalat
  • Alapanyagrendelésben, raktárkészlet kezelésében magas szintű tudás és tapasztalat
  • Ellenőrizhető referencia

Amit kínálunk

  • Kiemelt versenyképes kereset
  • Karrierlehetőség
  • Biztos háttér
  • Szakmai tréningek
  • Kiváló, folyamatosan fejlődő munkafeltételek
  • Ingyenes Fitnesz- és kondibérlet

Fényképes önéletrajzzal emailen.