Konyhabútor tervező-értékesítő

  • Cég neve

    Szabó és Társa 2001 Kft.

  • Munkavégzés helye

    8360 Keszthely, Rákóczi tér 9.

  • Elvárások

    • Német felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Igényfelmérés - szaktanácsadás
  • Konyhabútor tervezés professzionális tervezőszoftverekkel (Piper 3D, Winner)
  • Értékesítés
  • Gyártás és helyiség-előkészítési támogatása
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, a beszállítókkal és a kivitelező munkatársakkal

Elvárások

  • Német nyelv magabiztos ismerete és alkalmazása
  • Legalább középfokú végzettség
  • Fejlett kommunikációs készség
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Biztos lábakon álló, folyamatosan fejlődő cég
  • Fejlődési lehetőség
  • Segítőkész, kedves, pozitív csapat

Céginformáció

Cégünk, a Szabó és Társa 2001 Kft a konyhabútorok helyi specialistája, már 1998 óta. Két fő termékcsoporttal foglalkozunk. Egyik a saját bútorgyártás, melyben exkluzív minőségű bútorokat készítünk magas technológiájú eszközök és tapasztalt munkatársaink segítségével. Másik a legnagyobb gyártási kapacitású, német Nobilia bútorgyár termékeinek forgalmazása és beépítése a megrendelő otthonába.

Kérem mellékletben csatolja a magyar nyelvű, fotót tartalmazó önéletrajzát.