Kontrolling vezető

  • Cég neve

    VitaminKosár Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Nádorliget utca 7c.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás
  • Munka típusa

    • Vállalkozói
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Pénzügyi, számviteli és kontrolling folyamatok működtetése és koordinálása
  • Napi, heti, havi, negyedéves, éves kontrolling jelentések készítése
  • Éves üzleti terven belül a költség terv elkészítése
  • Éves és havi gazdasági és pénzügyi tervezés
  • Pénzügyi , kontrolling  riportok elkészítése havi rendszerességgel,  cash-flow összeállítása
  • Pénzügyi szabályzatok és eljárásrendek kidolgozása és betartatása
  • Üzleti év zárásában való közreműködés
  • A cég likviditásának biztosítása, folyamatos követése, menedzselése
  • Kintlévőség-kezelésének irányítása, felügyelete
  • Kapcsolattartás a cég számlavezető bankjaival, bankszámlák felügyelete
  • Kapcsolattartás a külsős könyvelő céggel
  • A könyvvizsgálónak adatszolgáltatás biztosítása a könyvelő céggel együttműködve
  • A szállítókkal kapcsolatos kifizetések ellenőrzése
  • Deviza ügyletek koordinálása

Elvárások

  • Felsőfokú (főiskola, egyetem) gazdasági végzettség
  • Legalább 5-10 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Az MS Office alkalmazások (Excel, Word) magas szintű használata
  • Precizitás, kiváló problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Nagy Machinátor intergrált ügyviteli rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Számlaképes jelöltek jelentkezését is várjuk
  • Családias, kellemes munkahelyi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Heti 3 napos munkavégzés
  • Az állás azonnal betölthető

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Protexin és a Bio-Kult termékcsalád, valamint a Gynophilus termékek kizárólagos forgalmazójaként cégünk 25 éve dolgozik az élvonalba, a gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmények, étrend-kiegészítők és orvostechnikai eszközök értékesítése terén.

Jelentkezéseket magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével várjuk.