Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem logo

Kontrolling ügyintéző

  • Cég neve

    Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem

  • Munkavégzés helye

    1077 Budapest, Wesselényi utca 52.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Pénzügyi elemzések, kimutatások készítése. Pályázatok pénzügyi menedzsmentje. Kötelezettségvállalások nyilvántartása, fedezetvizsgálat, folyamatba épített ellenőrzések. A főkönyvi és egyéb számviteli nyilvántartásokkal történő egyeztetések végrehajtása. Közreműködés a költségvetés, intézményi éves beszámoló elkészítésében, a negyedéves és éves zárlati munkálatok keretében az elvégzendő költségfelosztás elkészítésében. Önköltségkalkulációk készítése. Az intézményi gazdálkodással összefüggő adatszolgáltatások határidőben történő elkészítése

Elvárások

Pályázati feltételek:

  • felsőfokú végzettség,
  • számviteli vagy pénzügyi szakképesítés
  • megbízható informatikai felhasználói ismeretek, különös tekintettel az Excel programra
  • angol nyelvismeret
  • büntetlen előélet (alkalmazás esetén három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány)

Elvárt kompetenciák:
  • rendszerszemlélet, elemző gondolkodás
  • pontosság
  • megbízhatóság
  • önálló munkavégzési képesség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • fényképes szakmai önéletrajz
  • végzettséget, szakképzettséget, esetleg meglévő nyelvismeretet tanúsító okiratok másolata
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot a bírálók és az illetékes testületek megtekinthetik

Előnyt jelent

  • felsőoktatásban szerzett tapasztalat
  • pályázatok pénzügyi elszámolásában szerzett tapasztalat
  • költségvetési intézménynél szerzett releváns tapasztalat
  • EOS program felhasználói szintű ismerete

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.05.07

A pályázat elbírálásának határideje: 2024.05.12.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

  • A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem honlapja
  • Közszolgállás

Amit kínálunk

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény, valamint a Foglalkoztatási követelményrendszer rendelkezései az irányadók

Céginformáció

„Az adatkezelési tájékoztató megtalálható a honlapon.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt az lfze.hu honlapon szerezhet.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:
A pályázatokat bíráló bizottság rangsorolja, a kinevezést a kancellár adja.

A ,,Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük az összes felsorolt dokumentum elküldését!
Vagy
Személyesen: Munkaügyi és Illetményszámfejtési Osztály, 1077 Budapest, Wesselényi u. 52., zárt borítékban, rajta a munkakör megnevezésével.