Szegedi Környezetgazdálkodási  Nonprofit Kft. logo

Üzleti kontroller - Kontrolling szakértő/munkatárs

  • Cég neve

    Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    6728 Szeged, Városgazda utca 4.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Adatszolgáltatások, elemzések, tervek, terv-tény kimutatások, rendszeres és ad hoc riportok készítése;
  • A társaság éves üzleti tervének és költségvetési koncepciójának, éves és évközi beszámolójának elkészítése;
  • Költségelemzések, hatékonyság, gazdaságossági számítások készítése;
  • Elemző módszerek kialakítása, az önköltségszámítás folyamatának szabályozása, alkalmazása;
  • Vezetői információs rendszer üzemeltetése és fejlesztése;
  • Kontrolling-, tervezési- és riporting folyamatok, valamint az azt támogató IT megoldások fejlesztése, működtetése;
  • A társaság teljesítményének mérésére alkalmas feladat-, teljesítmény-, kapacitás-, eredményesség- és hatékonysági mutatószám-rendszer kialakítása, működtetése és fejlesztése;
  • MOHU hulladékgazdálkodási koncessziós fuvarszervezési feladatok koordinálása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan gazdasági/pénzügyi területen), minimum 2 év releváns kontrolling tapasztalat;
  • Analitikus, elemző gondolkodásmód, nagyfokú precizitás;
  • Magabiztos és magas szintű MS Office (kiemelten Excel adatbázisok) ismeret;
  • Kiváló logikai képesség, proaktivitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés, jó együttműködési készség.

Amit kínálunk

  • Értékteremtő feladatokat, kihívásokat, fejlődési lehetőséget;
  • Stabil vállalati és szakmai hátteret;
  • Hosszú távú munkalehetőséget;
  • Lendületes, fiatalos csapatot, magas szintű szakmai tudással;
  • Gondoskodó, megbecsülést nyújtó munkahelyet, ahol öröm dolgozni;
  • Versenyképes juttatási csomagot.

Céginformáció

Szeretne egy társadalmilag felelős, stabil vállalatnál dolgozni, ahol nap mint nap számtalan település, intézmény és család számára járulhat hozzá az alapvető városüzemeltetési és hulladékgazdálkodási szolgáltatások biztosításához?
Amennyiben a válasza igen, csatlakozzon a Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. csapatához,

  • ahol a szakmai tudását szélesítheti és kiváló szakemberekkel működhet együtt,
  • ahol rendszeres képzések által az egyéni fejlődést is támogatjuk,
  • ahol családbarát, közvetlen, barátságos légkör fogadja.

    Munkavégzés helye: Szeged, Városgazda u.4.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!