Kontrolling munkatárs

  • Cég neve

    KF Service Solutions Kft.

  • Munkavégzés helye

    2440 Százhalombatta

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Heti és havi pénzügyi jelentések készítése
  • Számlakezlés
  • E-mailek kezelése, szétosztása
  • Táblázatok, kimutatások és pénzügyi statisztikai adatok összeállítása
  • Általános vállalati kontrolling és ellenőrzési tevékenység ellátása
  • Részvétel gazdálkodási szabályzatok, utasítások, folyamatleírások aktualizálásában
  • Részvétel projektek, pályázatok elszámolásának kialakításában, elvégzésében és ellenőrzésében
  • A napi működéshez szükséges támogató adminisztratív feladatok ellátása, biztosítások naprakész nyilvántartása
  • Bevételek, költségek alakulásának nyomon követese
  • Egyéb adatszolgáltatásokban (KSH, biztosítási adatszolgáltatás, könyvelők adatokkal és kimutatásokkal történő támogatása)
  • Költséghelyek menedzsmentjében, azok adminisztratív karbantartásában, egyeztetésében a költséghely felelősökkel
  • Egyes pénzügyi mozgások dokumentációinak előkészítése és ellenőrzése
  • Adatfeldolgozási feladatok ellátása
  • Szükség esetén vendégek fogadása

Elvárások

  • Legalább középfokú szakmai végzettség
  • Pénzügyi ügyintézői tapasztalat
  • Magabiztos és magas szintű MS Excel használat
  • Összefüggések megértése
  • Nyitott személyiség, csapatszellem
  • Jó verbális és írásos kommunikációs készségekkel rendelkezik

Előnyt jelent

  • Kontrolling munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Korrekt munkafeltételek
  • Tapasztalt, támogató szakmai háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Izgalmas, kreativitást igénylő feladatok
  • Stabil hosszútávú munkahely

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

Több, mint 20 éves járműipari múlttal rendelkező cégcsoportunk százhalombattai telephelyére keres kontrolling munkatársat. Cégünk színvonalas, modern, mai kornak megfelelő irodai környezettel várja a szakma dolgozóit. Telephelyünk Budapest központjától található 38 km-re, kb. 35 perc vezetési idővel elérhető.