Kontrolling munkatárs

  • Cég neve

    Díjbeszedő Faktorház Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Budafoki út 107.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vállalat- és üzletág szintű teljesítménymérés, annak nyomon követése, ellenőrzése, vezetői döntéselőkészítés;
  • Havi zárási feladatok, projekt, üzletág és vállalati szintű elemzések, terv-tény kimutatások készítése;
  • Riportok, kimutatások összeállítása és elemzése a kezelésébe tartozó területek vezetői számára;
  • Éves tervezéssel és a negyedéves előrejelzésekkel kapcsolatos feladatok elvégzése;
  • Könyvelési alapadatok ellenőrzése;
  • Üzleti folyamatok, vezetői döntések támogatása;
  • Árajánlatok készítésében részvétel, előkalkulációk készítése;
  • A belső kontrolling rendszer működtetése, fejlesztése;
  • A cégcsoporton belül a Díjbeszedő Faktorház Zrt. működésének átlátása (faktoring tevékenység) közreműködés vállalat szintű kimutatások készítésében, elemzésében;
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági, pénzügyi végzettség
  • Minimum három év releváns szakmai tapasztalat
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete, magas szintű Excel ismeret
  • Hatékony problémamegoldó képesség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Komplex szemlélet

Előnyt jelent

  • Pénzintézetnél szerzett tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • SAP, Nexon rendszer ismeret
  • SQL, VBA, Power BI ismeret

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződést
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőséget
  • Rugalmas munkavégzés lehetőségét
  • Versenyképes munkabért
  • Cafeteria keretet
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást
  • Barátságos, támogató légkört
  • Fiatalos, lendületes csapatot
  • Változatos feladatokat
  • Fejlődési lehetőséget

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A Díjbeszedő Cégcsoport a hazai szolgáltatói szféra egyik legnagyobb integráltan működő vállalatcsoportja, a közüzemi díjak számlázásában és beszedésében. Eredményeinket 70 év távlatában jegyezzük, amelynek köszönhetően komplex szakmai tudással és tapasztalattal végezzük tevékenységünket.
A Gazdasági Igazgatóságunk Stratégiai és kontrolling osztályára keressük új kollégánkat.

Releváns tapasztalataidat kiemelő, fizetési igénnyel ellátott, fényképes szakmai önéletrajzodat a lenti "Jelentkezem gombra kattintva várjuk!