Budapesti Komplex Szakképzési Centrum logo

Kontrolling - Kontroller munkatárs

  • Cég neve

    Budapesti Komplex Szakképzési Centrum

  • Munkavégzés helye

    1211 Budapest, Tanműhely köz 7.

  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A szakképzési centrum iskoláinak és a centrum tevékenységi területeinek gazdálkodását bemutató adatok feldolgozása a főkönyvi adatok használatával
  • Belső kontrolling, monitoring jelentések készítése (havi, negyedéves, éves)
  • Részvétel a tervek, költségtervek összeállításában és a teljesítések kiértékelésében
  • Kapcsolattartás a centrum különböző tevékenységi területeivel (tervezésben, időszaki jelentések készítése során, teljesítmények értékelésében)
  • Kapcsolattartás a könyveléssel, pénzüggyel, belső ellenőrrel, kabinettel
  • A centrum vezetése által meghatározott egyéb kalkulációk, kimutatások elkészítése
  • Egyéb pénzügyi adminisztratív tevékenység

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (pénzügyi és/vagy számviteli területen)
  • Gyors és pontos munkavégzés
  • Pénzügyi és számviteli ismeretek
  • Magas szintű MS Office ismeretek, főleg Excel
  • Megbízható, önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent

  • SAP-ban szerzett tapasztalat
  • Szakmai tapasztalat államháztartási területen

Amit kínálunk

Rugalmas munkaidő

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

A Budapesti Komplex Szakképzési Centrum egyike a központi régió négy centrumának, a hozzá tartozó 13 iskolában több, mint 1000 fő pedagógus, adminisztratív és egyéb munkatárs dolgozik, közel 9000 diákot és felnőtt hallgatót oktatva 120-nál is több szakmában. Tevékenységi körei:
  • Szakmaoktatás 14 éves kortól
  • Nem tanköteles korúak szakmai oktatása
  • Speciális igényű diákok oktatása
  • Általános, középiskolai oktatás