Kontrolling főmunkatárs

  • Cég neve

    Forestay Development Kft.

  • Munkavégzés helye

    1094 Budapest, Tűzoltó utca 50-56.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

A Forestay Group zászlóshajója a Dean’s Home Budapest, ami egy több mint 400 szobás hibrid üzemeltetésű (hotel és kollégium) szálláshely. Ennek az egységnek a pénzügyi tevékenységeinek a vezetésére keressük új kollégánkat, akire az alábbi feladatokat szeretnénk rábízni:

  • üzleti tervezés és előrejelzések készítése,
  • cash flow elemzés,
  • a szálloda működéséhez kapcsolódó pénzügyi műveletek koordinálása és a szálloda pénzügyi, munkájában résztvevő kollégák munkájának irányítása,
  • rendszeres és ad hoc kimutatások készítése és prezentálása,
  • vezetői információs rendszer folyamatos frissítése,
  • együttműködés a könyvvizsgálatok, adóellenőrzések, egyéb vizsgálatok szereplőivel,
  • pénzügyi és adónyilvántartások vezetése,
  • szerződések, okiratok előkészítése, ellenőrzése és nyilvántartása,
  • közreműködés a cégcsoporton belüli társcégekkel.

Elvárások

  • min. 3-4 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • felsőfokú (pénzügyi vagy számviteli) szakirányú végzettség vagy mérlegképes könyvelői képesítés
  • MS Office, kiemelten Excel alkalmazásainak magabiztos ismerete
  • megbízható, önálló, precíz munkavégzés és kiváló problémamegoldó készség
  • partnerkommunikációban szerzett gyakorlat

Előnyt jelent

  • középfokú angol nyelvtudás
  • OPERA szállodai szoftver átfogó ismerete
  • szállodai tapasztalat
  • vállalatirányítási rendszerek ismerete és használata (pl. IMA)

Amit kínálunk

  • Hosszú távú és teljes munkaidős munkalehetőség egy stabil háttérrel rendelkező cégcsoportnál.
  • Összetartó, családias közösségünkben garantált a jó hangulat. Csapatként segítjük és támogatjuk egymást.
  • Mi hosszú távon gondolkodunk: stabil csapatot építünk, akikre bátran támaszkodhatunk a jövőben is. Számunkra természetes, hogy folyamatosan fejlesztjük a béreket, így nálunk nem kell aggódnod a jövőd miatt.
  • Szakmailag izgalmas feladatokon dolgozunk, amelyekből folyamatosan tanulhatsz, mindig találkozhatsz új kihívásokkal, úgy, mint pl. a cégcsoport jövőben nyíló szállodájának, a Marriott Moxy Budapest Downtown pénzügyi folyamatainak kialakítása.
  • Versenyképes fizetés.
  • Éves bónusz sikeres egyéni teljesítmény és a cégcsoport általános sikere esetén.
  • Parkoló biztosítása a munkavégzés helyének közelében.
  • Általános egészségügyi szűrőcsomag 1 év munkaviszony után.
  • Mobiltelefon, korlátlan előfizetéssel és mobil internettel magánhasználatra is.
  • Azonnali munkakezdés.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A 418 szobás Dean’s Home Budapest a főváros egyik legnagyobb és legkülönlegesebb szálláshelye.
Dolgozni itt egy olyan csapat részeként, amely kiemelt figyelmet fordít a vendégelégedettségre és az innovációra, inspiráló és kihívást jelentő tapasztalatokkal jár. A szálloda elkötelezett a munkatársak fejlődése és jóléte iránt, biztosítva számukra a szakmai előrelépés lehetőségét, valamint a munka és magánélet egyensúlyának fenntartását.

Amennyiben úgy gondolod, szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, kérünk küldd el magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet, a bruttó fizetési igényed (fix összeg vagy tól-ig bérsáv) megjelölésével. Izgatottan várjuk jelentkezésed!