Kontrolling Csoportvezető

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Partnerünk az 1998-ban alapított magyar tulajdonban lévő független
szoftverfejlesztő és szolgáltató cégként kínál szakértői tanácsadást és
informatikai megoldásokat bankok és tőkepiaci társaságok számára.

Tulajdonosai és alapítói maguk is pénzügyi szolgáltató társaságok korábbi vezetői.
Ez a tény meghatározta a vállalat üzleti filozófiáját, és egyedülálló helyzetbe hozta őket
az IT iparban: erős üzleti fókusz és széleskörű szakértelem jellemezi őket,
amelyet kiváló szoftverfejlesztők és informatikai szakértők támogatnak.

Számukra keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Pénzügyi, számviteli és kontrolling folyamatok működtetése és koordinálása
  • Heti, havi, negyedéves, éves kontrolling jelentések készítése
  • Éves üzleti terven belül a költség terv elkészítése
  • Éves és havi gazdasági és pénzügyi tervezés
  • Pénzügyi, kontrolling riportok elkészítése havi rendszerességgel
  • Pénzügyi szabályzatok és eljárásrendek kidolgozása és ellenőrzése
  • A cég likviditásának folyamatos követése, menedzselése
  • Kapcsolattartás a könyveléssel
  • Belső feladatnyilvántartó rendszer teljes körű kontrollingja
  • Belső feladatnyilvántartó rendszert érintő havi, negyedéves, éves kimutatások készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú (főiskola, egyetem) gazdasági végzettség
  • 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • MS Office csomag magasszintű használata
  • Excel haladó szintű használata
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Önálló problémamegoldás, komplex látásmód

Amit kínálunk:

  • Nyitott gondolkodású kollégák, barátságos légkör
  • Szakmailag kiváló, együttműködő csapat és vezetőség
  • Magas színvonalú IT és technikai háttér
  • Rugalmas munkaidő, nincs törzsidő
  • Home office lehetőség (heti 2 nap irodai munkavégzést kérnek)
  • Modern, jól megközelíthető iroda
  • Kávé, tea, gyümölcsnap az irodában

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Jira tapasztalat
  • 1-2 éves vezetői tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Könyvelés
  • Közgazdász

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest